+48 32 2000 808
export@element.com.pl
MULTI-SUPPLIER OF SPARE PARTS

Programy IT
& Aplikacje

Aplikacja spektrum ®

spektrum® to bezpłatna, nowoczesna aplikacja, służąca do wygodnego wysyłania zapytań o ceny i do zamawiania części zamiennych wszystkich kategorii jakości [O-Q-P] - do napraw powypadkowych aut wielu marek.

spektrum® ma wersję WEBową (desktopową) oraz mobilną - w zależności od sytuacji (praca w biurze przy komputerze stacjonarnym lub praca w terenie ze smartfonem) serwis może wykorzystywać naprzemiennie jedną lub drugą wersję, w obu ma dostęp do wszystkich swoich danych i do dotychczasowych wycen.

spektrum® pozwala szybko wskazać typ pojazdu (np. można zeskanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego lub przekleić numer VIN lub wybrać model auta z listy), następnie "wyklikać" elementy do naprawy z listy czy grafiki lub dołączyć elektroniczną wersję kosztorysu Audatex, Eurotax lub DAT, aplikacja pozwala także dołączać zdjęcia.

Złożone przez warsztat zapytanie trafia do systemu spektrum® i jest tam przetwarzane w znacznym stopniu automatycznie, ale wycena przed ostatecznym zatwierdzeniem i udostępnieniem podlega jeszcze końcowej weryfikacji dokonywanej przez konsultanta Auto-Elements. Przedłożona warsztatowi wycena wielowariantowa [O-Q-P] jest zachowywana w bazach Auto-Elements na koncie danego warsztatu, który może ją przeglądać w dowolnej chwili lub dokonać zamówienia wybranych, zaakceptowanych przez siebie elementów.

Podsumowanie: nie ma na rynku podobnego narzedzia jak spektrum®, które pozwalałoby wyceniać i zamawiać części zamienne karoserii do ponad 30 marek aut w cenach hurtowych, od razu we wszystkich dostępnych kategoriach jakości [O-Q-P].

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.