+48 32 2000 808
export@element.com.pl
MULTI-SUPPLIER OF SPARE PARTS

Kontakt
i Dane

Praca Młodszy Specjalista ds.części zamiennych

PRACA NA STANOWISKU MŁODSZY SPECJALISTA DS.CZĘŚCI ZAMIENNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa nowoczesnego oprogramowania do doboru części zamiennych wielu marek samochodów
  • przyjmowanie zamówień od serwisów, firm flotowych i ubezpieczeniowych
  • opracowywanie wycen części zamiennych

WYMAGANIA

  • student zaoczny kierunku technicznego
  • zainteresowania motoryzacyjne
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (do obsługi oprogramowania)
  • łatwośc kontaktu z ludźmi i umiejetność pracy pod presją czasu
  • miejsce zamieszkania - Katowice lub miasta ościenne

FORMA WSPÓŁPRACY

  • umowa zlecenie w pierwszym etapie, a po weryfikacji umiejętności zamiana na umowę o pracę

REKRUTACJA (ETAPY SELEKCJI)

  • I. przyjecie zgłoszenia od kandydata, CV
  • II. zaproszenie do wypełnienia formularza (niżej)
  • III. ewentualne zaproszenie na spotkanie w firmie (rozmowa, test na spostrzegawczość, omówienie warunków, zwiedzanie firmy - razem 60-90 minut)
  • IV. obustronna decyzja

FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA

  • Dla zainteresowanych pracą na stanowisku MŁODSZY / SPECJALISTA DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH (pola oznaczone * muszą być wypełnione obligatoryjnie, ewentualną dodatkową korespondencję kierować na adres: praca@element.com.pl)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności Auto-Elements